Fulam je na poluvremenu gubio sa 2:0, ali je Mitrović pokrenuo ovu utakmicu, na kojoj je njegov tim ubedljivo slavio.

Najpre je srpski reprezetativac asistrirao Kalumu Čejbersu, za 1:2, da bi zatim postigao dva gola. Za konačnih 4:2 za Fulam postavio je Lućano Vijeto.

Već posle 17 minuta – Glen Marej je dva puta zatresao mrežu domaćeg tima, a novi poraz se smešio ekipi Fulama.

Do kraja poluvremena Fulam je uspeo da uspostavi kontrolu nad ritmom, u čemu je pomogao i ulazak Toma Kernija, koji je meč počeo sa klupe.

U 47. minutu je reprezentativac Srbije uspeo da glavom spusti loptu pravo na nogu Čejmbersu, koji je iz mesta raspalio i poslao je u mrežu gostiju.

Mitrović je poravnanje rezultata doneo u 58. minutu, u svom već karakterističnom stilu – glavom, preko dvojice defanzivaca protivničke ekipe.

Za totalni preokret, u 74. minutu, Fulam je izneo sjajnu akciju koju je glavom krunisao – ko drugi do „Mitrogol“.

Važna pobeda za ekipu Fulama, s obzirom da im sledi veoma teška bitka za opstanak u najelitinijem takmičenju.

Želite da postane naš dopisnik? Kontaktirajte nas na dopisnistvo@srbijavesti.com